Інформаційна служба в Україні:
0 800 60 55 00
безкоштовно по Україні

Українські знаменитості долучились до благодійного проекту Сінево «Здай аналіз – допоможи дітям»

24.06.2021

Телеведуча Катерина Осадча, Марічка Падалко, Лідія Таран, співачка Світлана Тарабарова, спортсменка, бронзова призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова та інші українські знаменитості пройшли тестування серця та судин у Сінево та долучились до Всеукраїнського благодійного проекту лабораторії «Здай аналіз – допоможи дітям».

Про це вони розповідають у своїх соціальних мережах. 

Телеведуча Катерина Осадча розповіла, скільки дітей щороку народжується з вадами серця та наголосила, що за умови вчасно проведеної операції 99,9% із них виживає та живе звичайним життям:

«А чи замислювалися ви?
Кожного року від 2900 до 3500 дітей з’являються на світ з вадами серця. На жаль, без хірургічної допомоги 91% з них помирає. Але у свою чергу виживають 99,9% прооперованих дітей та їх якість життя не відрізняється від інших.
Саме тому, компанія @synevo_ukraine вирішили не залишатися осторонь та з 1 червня започаткувала благодійний проект «Здай аналіз – допоможи дітям».
Якщо довго відтягували похід до лікаря – це знак! Я вчора відвідала Сінево та отримала свій магнітик “Я – людина з великим серцем”, ваша черга ?»

Телеведуча Лідія Таран розповіла, як можливість врятувати життя дітей стала мотиватором для її матері пройти обстеження та попіклуватись й про своє серце. 

«Моя маман ніколи не скаржиться на жодні проблеми зі здоров’ям. Вона їх уміло ігнорує, прикриваючись грядками і квітниками? У неї одна проблема тепер – то занадто багато дощів, і все мокне, то дуже сухо, а городу треба вода☺️ Затягти мою мамусю здати аналізи і потурбуватися про себе – це як змусити річку текти назад! І тільки коли вона розуміє, що може бути корисною ще комусь, вона погоджується! Сьогодні о 7.30 вона, як солдат, вже чекала мене під @synevo_ukraine . Бо я їй пояснила, що це не просто чек-ап організму, а можливість допомогти сотням маленьких діток! Логіка проста – ви турбуєтесь про своє серце, і допомагаєте дитячим серцям битися».

Телеведуча Марічка Падалко розповіла, як перед марафоном перевіряла своє серце та чому це важливо систематично робити кожному. 

«Перед напівмарафоном в Одесі я перевірила своє серце, особливо враховуючи перенесений торік ковід і заплановане навантаження під час забігу. Аналіз крові «Ліпопротеїди фракційно» дозволяє виявити атеросклеротичні зміни в судинах на ранніх стадіях і оцінити ризики, пов’язані з інфарктом чи інсультом, а також обрати шляхи їхнього попередження. Вранці здаєте – ввечері вже результат на пошті – надійно і зручно.
Зробивши цей аналіз в лабораторії «Сінево», Ви ще одночасно стаєте учасником всеукраїнського благодійного проекту лабораторії, бо з кожного такого аналізу 10 гривень отримає благодійний фонд @tvoyaopora який закуповує необхідні медикаменти для проведення операцій дітям із вродженими вадами серця». 

Спортсменка, бронзова призерка Олімпійських Ігор Анна Різатдінова розповіла про проблему серцево-судинних захворювань в Україні та підкреслила, що вчасно проходити обстеження серця та судин – дуже важливо.

«Проблема сердечно-сосудистых заболеваний – номер 1 в Украине по смертности, поэтому важно позаботиться и о своем сердце. Сдав анализ, сможете узнать, есть ли у вас риски сердечно-сосудистых заболеваний и быть спокойным.
Я уже это прошла и уверяю: нет ничего страшного)
А понимая, что делаешь достойный поступок, воообще все проходит на одном дыхании)»

Співачка Світлана Тарабарова розповіла про благодійний проект Сінево, а також закликала своїх підписників потурбуватись про своє здоров‘я та допомогти врятувати дитячі життя.

«Друзі, я знаю, що серед вас дуже багато людей з Великим і Добрим Серцем ❤️
я це відчуваю ?
Тому хочу розповісти вам про запуск важливого всеукраїнського благодійного проекту @synevo_ukraine з благодійним фондом @tvoyaopora ?
Мета проекту – допомогти врятувати життя дітей з вродженими вадами серця?
Турбуючись про здоров’я свого серця ви ще й допомагаєте врятувати дитячі життя.
Це добра справа і я приєднуюсь, закликаю і вас ❤️».